Потрійна сила швидка дія. Налаштуй хворе горло.

Button
Вибачте, сайт може працювати некоректно у браузері Internet Explorer. Будь ласка використовуйте інші браузери: Google Chrome, Safari або Mozilla Firefox для зручної роботи з сайтом Septolete.ua Завантажити Google Chrome: https://www.google.com/intl/uk/chrome/

Поширені запитання

Як саме Септолете® Тотал відрізняється від інших препаратів для горла, що є на ринку?

Септолете® Тотал з унікальною комбінацією двох активних інгредієнтів пропонує потрійну силу, щоб привести ваше хворе горло до ладу:

  1. Швидко знімає біль
  2. Зменшує запалення
  3. Усуває причину інфекції (віруси, бактерії, грибки).

Чи міститься цукор в льодяниках Септолете Тотал?

Ні, Септолете Тотал не містить цукру і тому підходить також і для діабетиків.

Чи міститься спирт у спреї Септолете® Тотал?

Спирт також входить до складу препарату як наповнювач, який сприяє кращому розчиненню діючих речовин, а отже більшій ефективності та безпечності препарату. Тим не менш, якщо приймати препарат за інструкцією, кількість вживаного спирту буде мінімальною, тому препарат також підходить дітям віком від 6 років.

Чи підходить Септолете® Тотал дітям?

Септолете Тотал продається у формі льодяників та спрею. Обидві форми можуть використовувати як дорослі, так і діти віком від 6 років. Тільки від уподобань дитини залежить, яку форму вона обере: льодяник повільно розчиняється в роті, в той час як спрей має більш швидке та просте застосування. Обидві форми пропонують потрійну силу, щоб привести до ладу ваше хворе горло

  1. Швидко знімає біль
  2. Зменшує запалення
  3. Знищує збудників інфекції

Вагітність та годування груддю

Вагітним або жінкам, які годують груддю, зазвичай цікаво, які їм можна приймати ліки в період вагітності та годування груддю. Важливо пам’ятати, що будь-які ліки під час цього періоду можна приймати лише проконсультувавшись із лікарем або фармацевтом.

Як довго мені потрібно приймати Септолете® Тотал?

Не використовуйте цей препарат більш ніж 7 днів. Якщо симптоми погіршуються або не проходять після 3 днів або виникають інші симптоми, такі як лихоманка, проконсультуйтеся з лікарем. Також проконсультуйтеся з лікарем, якщо захворювання рецидивує або ви помічаєте будь-які недавні зміни в його характері.