Твоє горло - твоя сила.

Лікування болю та запалення горла

Інфекції верхніх дихальних шляхів часто турбують не тільки дітей, а й дорослих. Біль в горлі - одна з найпоширеніших причин звернення за допомогою до лікаря або в аптеку. Часто болить горло при хворобах, які зачіпають організм в цілому - наприклад, гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). Симптоми можуть бути різними: це і біль, і відчуття печіння, сухості, а також почервоніння слизової, набряк, утруднення при ковтанні, охриплість, втрата голосу. Причини цих симптомів різні, але всі вони вимагають лікування. Якщо не вживати заходів, то інфекція може поширитися і привести до ускладнень.

Причини болю в горлі

Одна з найбільш частих причин появи скарг на погане самопочуття - вірусна інфекція. Вона викликає хвороби горла у дорослих в 90% випадків. Сильні больові відчуття викликають респіраторні віруси (аденовіруси, віруси грипу або герпесу).

Значно рідше причиною болю в горлі являється бактеріальна інфекція. Якщо організм ослаблений або вірусна інфекція атакує організм досить тривалий час без адекватного лікування, до вірусів можуть приєднатися бактерії. Найчастіше «винуватцями» болю в горлі стають стрептококи (вони призводять до розвитку важких форм тонзиліту) і стафілококи. Подібні інфекції зазвичай лікують за допомогою антибіотиків широкого спектру дії.

Ще одна причина виникнення болю в горлі - дріжджоподібні грибки роду Candida. Кандидоз відносно рідко вражає горло, зазвичай це трапляється при ослабленому імунітеті. Грибкова інфекція може з'явитися при порушенні мікрофлори порожнини рота (часто це буває після прийому антибіотиків), а також після курсу хіміотерапії.

До появи болю в горлі можуть призвести не тільки різні інфекції, а й інші причини. Це подразнення слизової через занадто холодне чи надто гаряче повітря, застосування судинозвужувальних крапель в ніс, хімічного подразнику , куріння і т.п. І такий біль допоможуть усунути сучасні препарати.

Чим лікувати сильний біль в горлі

Способи лікування і вибір препарату для лікування болю в горлі залежить від декількох факторів. Перш за все це причина, через яку з'явилися неприємні відчуття. Якщо це бактеріальна інфекція, то швидше за все лікар призначить для її лікування антибіотики. В інших випадках достатньо використовувати противірусні або протигрибкові засоби, а також препарати з компонентами, що усувають запалення, набряк і больовий синдром.

Для усунення болю в горлі існують різні форми ліків: спреї, таблетки для розсмоктування, розчини для полоскань. Найкраще вибрати такий препарат, який буде володіти комплексною дією, усуне біль та запалення і збереже ефект від використання на тривалий період часу.

Септолете® тотал - комплексне рішення при болю в горлі

Не знаєте, чим лікувати біль в горлі при ковтанні або викликану ангіною, грипом, ГРВІ? Препарат для лікування болю в горлі можете придбати в аптеках. Комплексне лікування запалення і почервоніння горла - це Септолете® тотал.

Льодяники для розсмоктування зручні в застосуванні у дорослих та дітей старше 6 років, мають приємний смак і не містять цукру, тому можуть призначатися хворим на цукровий діабет. Септолете® тотал забезпечує швидке та ефективне лікування, так як містить два активних компоненти. Антисептик та нестероїдний протизапальний засіб швидко допоможуть якщо є запалення в горлі, ротовій порожнині або пропав голос. Септолете® тотал швидко усуває больові відчуття та причину інфекції (впливаючи на віруси, бактерії і гриби).