Твоє горло - твоя сила.

Препарати від болю в горлі

Чому болить горло

Біль в горлі, мабуть, один з найпоширеніших недуг. Він з'являється із-за простудних захворювань, при ГРВІ і грипі, а також є симптомом запального процесу при тонзиліті, ларингіті, ангіні та інших інфекціях верхніх дихальних шляхів. Також біль і запалення глотки можуть бути обумовлені неінфекційними причинами: прийомом занадто холодних або гарячих напоїв, курінням, впливом на слизову горла хімічних речовин.

Чим краще зняти біль в горлі

Сьогодні в аптеках можна придбати різні засоби і препарати від горла, які швидко позбавлять від болю і покращать стан. Якщо говорити саме про зняття неприємних відчуттів - болю, печіння, утруднення при ковтанні, то від них допоможуть позбутися різні препарати:

  • Анестетики «заморожують» больові відчуття за рахунок тимчасової втрати чутливості.
  • Анальгетики (або болезаспокійливі) не знижують чутливість, але при цьому значно полегшують біль і знімають запалення.

Пацієнти часто дають позитивні відгуки на препарати яку містять анестетики. Справа в тому, що такі ліки забезпечують швидкий ефект. Але не варто забувати, що анестезія сама по собі тільки знімає біль, не впливаючи на її першопричину. Анальгетики ж, на відміну від анестетиків, часто мають болезаспокійливий та протизапальний ефект (нестероїдні протизапальні засоби). При помірному болю краще застосовувати їх.

У будь-якому випадку, при респіраторних захворюваннях лікування навряд чи буде ефективним, якщо воно тільки позбавить від болю, ніяк не діючи на віруси, бактерії і грибки, які і викликають запалення. Ефективні комбіновані препарати від запалення горла швидко позбавляють від больових відчуттів і впливають на причину їх виникнення.

Чим небезпечні віруси

Вірусні інфекції, що викликають запалення горла і біль при ковтанні, з часом можуть доповнюватися бактеріальними інфекціями. Щоб уникнути подальшого розповсюдження інфекції і посилення неприємних симптомів, необхідно для лікування використовувати дійсно ефективні ліки від болю в горлі з перших днів захворювання.

Бактеріальні причини болю в горлі

Бактеріальна інфекція при запаленні слизової глотки може бути первинною або приєднатися до вже існуючої вірусної інфекції. Найбільш часто зустрічаються такі бактеріальні збудники захворювань як стрептококова і стафілококова інфекції. Вони викликають важкі ураження слизової горла, що вимагають терапії антибіотиками.

Грибкові ураження горла

Якщо нормальна мікрофлора слизової глотки порушена, то створюються сприятливі умови для розмноження патогенної мікрофлори. Це трапляється в результаті прийому антибіотиків або проведення хіміотерапії, коли захисні сили організму ослаблені.

Огляд препаратів від болю в горлі

Залежно від причин, що викликають нездужання, застосовуються різні препарати. Одні впливають на віруси, інші працюють як антибіотики, знищуючи патогенну мікрофлору, треті перешкоджають розмноженню грибків. Існують також комплексні препарати, вони найбільш ефективні.

Форма випуску також може бути різною. Розчини для полоскань не завжди зручно використовувати у дітей (потрібні спеціальні навички), і вони часто не можуть проникнути досить глибоко до вогнища запалення. Спреї допомагають швидко зняти больові відчуття і доставити діючі речовини до слизової, але швидко змиваються слиною. Таблетки для розсмоктування мають цілу низку переваг: вони дозволяють досягти високої концентрації діючих речовин на слизовій і в слині, ефективно знімають больовий синдром і легко застосовуються дітьми.

Септолете® тотал - комплексне рішення при болю в горлі.

Сучасний безпечний препарат "Септолете® тотал" використовується для лікування больового симптому в горлі, викликаного різними причинами. Ці льодяники для розсмоктування від болю в горлі впливають на патогенні мікроорганізми, а також усувають причину запалення і неприємні відчуття.

Септолете® тотал дозволяє домогтися довгострокового ефекту, і препарат не змивається слиною. Ефективні льодяники для розсмоктування від болю в горлі впливають не тільки на бактерії, гриби але і на віруси. Септолете® тотал допомагає швидко позбутися першіння, осиплості, труднощів при ковтанні і інших проблем, за рахунок свого двокомпонентного складу. Він містить потужний антисептик і протизапальний засіб для зменшення набряку і болю.