Потрійна сила швидка дія. Налаштуй хворе горло.

Button
Вибачте, сайт може працювати некоректно у браузері Internet Explorer. Будь ласка використовуйте інші браузери: Google Chrome, Safari або Mozilla Firefox для зручної роботи з сайтом Septolete.ua Завантажити Google Chrome: https://www.google.com/intl/uk/chrome/

Біль у горлі — що робити?

Усім нам відоме неприємне відчуття, коли починає свербіти в горлі та стає важко ковтати, а потім виникає гострий біль, який може тривати декілька днів.

Найчастіше причиною такого болю є інфекція верхніх дихальних шляхів, яка може супроводжуватися вірусною або бактеріальною інфекцією. Ми по-різному переживаємо такі відчуття: хтось буде змушений змінити свої плани, комусь стане важче зосередитися, хтось буде відчувати втому, проблеми зі сном, не зможе увійти в звичну колію або просто буде себе погано почувати.

Цікавий факт:

У дорослих інфекції верхніх дихальних шляхів виникають 2–5 разів на рік; у дітей шкільного віку частота захворювання ще вища — близько 7–10 разів на рік. Інфекції верхніх дихальних шляхів є найбільш розповсюдженим видом гострих інфекції.

Біль у горлі — це одна з перших ознак інфекції верхніх дихальних шляхів

Слизова оболонка ротової порожнини та горла — це перша лінія захисту проти вірусів та бактерій. Якщо захист слизової оболонки ослаблений, тобто у разі ослабленої імунної системи, хронічних захворювань або негативного впливу середовища, це може призвести до розмноження збудника інфекції та запалення верхніх дихальних шляхів. Ймовірність підхопити інфекцію також збільшується, якщо дихати ротом на холодному повітрі, пити холодні напої коли перегріте тіло, виходити та заходити у приміщення, де працює кондиціонер, в той час як зовні спекотно, тощо.

ЯК РОЗПІЗНАТИ ІНФЕКЦІЮ ГОРЛА?
  • подразнення, свербіж і відчуття печіння в горлі, які можуть перейти в біль,
  • червона слизова оболонка, сухість у горлі та відчуття печіння,
  • набряк, який ускладнює ковтання.

Запалення та біль у горлі

Причини

Віруси

Бактерії

Грибки

Наслідки

Біль

Почервоніння

Набряк

Печіння

Порушення функції

Септолете® Тотал

Total

Тотальна дія, яка приведе ваше хворе горло до ладу!

Цікавий факт:

Застуда — це одна з найбільш поширених причин відсутності на роботі або в школі. Як правило, діти першими підхоплюють застуду, потім — інші члени сім’ї протягом 2 або 5 днів. Біль у горлі — це одна з перших ознак застуди.

Найбільш поширеними вірусами, що викликають біль у горлі, є риновіруси (30–50% випадків застуди у дорослих), коронавіруси, ентеровіруси, віруси грипу, аденовіруси та інші. В середньому, людина за життя може перехворіти застудою більш ніж 200 разів, кожен з яких триває від 2 до 6 днів. Віруси вражають слизову оболонку, викликаючи набряк, почервоніння та запалення. Симптоми захворювання, як правило, починаються в горлі, з неприємного відчуття першіння та печіння, а також болю при ковтанні. Протягом наступних 48 годин проявляється більшість інших симптомів (наприклад, нежить, чхання, подразнення очей, погане самопочуття, кашель). Усі ці симптоми викликані запаленням та набряком слизової оболонки верхніх дихальних шляхів. Головне ускладнення, яке викликає застуда — це додаткова бактеріальна інфекція, що може призвести до пневмонії.

Цікавий факт:

Біль при ковтанні та подразнення в горлі — це, як правило, дві перші ознаки застуди, які також виникають при грипі та навіть ангіні.

Біль у горлі може бути також викликаний більш серйозними запальними та загальними захворюванням організму або палінням. В поодиноких випадках біль у горлі може бути викликаний побічною дією деяких препаратів. Охриплість та грибкова інфекція в горлі та ротовій порожнині можуть бути викликані вдиханням великих доз кортикостероїдів, які використовуються для лікування астми.

Біль у горлі може бути також викликаний його надмірним навантаженням, яке зазвичай виникає після концерту, довгої промови, співу або театрального виступу, тощо.

А як щодо ангіни? Стрептококову інфекцію горла можна впізнати за білими «острівцями», які з’являються на мигдаликах та стінці глотки. Це гнійні відкладення, викликані стрептококовою інфекцією, які, окрім інших симптомів, виразно свідчать про те, що справа тут не в простуді. Характерною ознакою при ангіні, крім інтенсивного болю в горлі, є також висока температура, зазвичай вище 38 градусів за Цельсієм (також нерідко тремор), головний біль, нудота та біль у м’язах та суглобах. При стрептококовому фарингіті важливо звернутися до лікаря, який призначить відповідне лікування.

Що робити, коли у вас хворе горло?

Віруси є найбільш поширеними збудниками інфекцій верхніх дихальних шляхів. Лікування є симптоматичним та спрямованим на те, щоб якомога швидше та ефективніше полегшити симптоми запалення. Коли у вас болить горло, потрібно приймати оральні антисептики у формі льодяників або спрею, які знищать мікроби та попередять розповсюдження інфекції. Оскільки запалення горла, як правило, супроводжується болем, самолікування може бути більш ефективним, якщо воно поєднує місцевий антисептик із місцевим знеболювальним, що має знеболювальну та протизапальну дію.

Цікавий факт:

Коли виникає біль у горлі, важливо не гаяти часу та одразу починати лікування. Це обмежить розповсюдження інфекції та дозволить вам швидко одужати. Тим важливіше обрати правильні ліки, оскільки це усуне причину інфекції та забезпечить швидке полегшення болю та запалення.

Потрійна сила в льодяниках та спреї Септолете® Тотал

Септолете® Тотал містить дві діючі речовини: антисептик цетилперидинію хлорид та бензадамін. Це унікальне поєднання надає препарату його ПОТРІЙНУ СИЛУ:

  • знищує збудника інфекції (вірусного, бактеріального або грибкового)
  • швидко знімає біль (менш ніж за 15 хвилин)
  • зменшує запалення (почервоніння, набряк).

Коли лютують вірусні інфекції, Септолете® Тотал — ваш перший та правильний вибір!

Як не підхопити вірус, який викликає біль у горлі?

До певної міри болю в горлі можна уникнути. Вірусні та бактеріальні інфекції є заразними, і саме тому дотримання гігієни — це ваша найкраща лінія оборони. Під час сезонів простуди та грипу нам слід намагатися постійно мити та дезінфікувати руки та не торкатися очей або рота, оскільки так можна інфікувати слизову оболонку.

Якщо ми захворіли, нам слід залишатися вдома, щоб запобігти розповсюдженню інфекції. Краще не потискати руку людям із застудою. Переконайтеся, що в вашому будинку достатня вологість і ви постійно провітрюєте кімнати. 

Підтримуючи імунну систему шляхом правильного харчування та постійних фізичних вправ, ви зменшуєте ймовірність підхопити хворобу. У холодні осінні дні приділяйте увагу своєму харчуванню. Їжте продукти, багаті на вітаміни та антиоксиданти, пийте багато чаю та води, щоб підтримувати водний баланс. Окрім правильного харчування, вам слід постійно займатися фізичними вправами, багато відпочивати та спати, зберігати спокій, мати збалансований біоритм, не палити та не вживати алкоголь.

Image

Часто мийте руки з милом

Image

Постійно провітрюйте кімнати

Image

Зміцнення імунної системи; харчування та діагностика

Image

Уникайте приміщень, де скупчуються люди

Image

Тримайтеся на відстані принаймні в один метр від людини, яка чхає або кашляє.

Image

Використовуйте паперові серветки або носовички

Image

Не торкайтеся руками обличчя та очей

Image

Дихайте носом (слизова оболонка носу є своєрідним фільтром для людини)

Чи ви знали?

  • Бактеріальна інфекція характеризується гнійною мокротою або виділеннями з носа та високою температурою. ЇЇ лікують за допомогою антибіотиків. Невиправдане використання антибіотиків збільшує резистентність певних бактерій до антибіотиків. Якщо використання антибіотиків виправдане, їх слід приймати до того часу, як вказано в рецепті лікарем.
  • Застуда, як правило, починається повільно, з болю в горлі, головного болю та чхання. Інші ознаки, такі як закладеність носу, нежить та інколи кашель, проявляються пізніше. Під час застуди ми можемо відчувати легкий та помірний біль у суглобах та м’язах; висока температура, що є характерною для грипу, виникає досить рідко.
  • Застуда передається у формі крапель, коли людина кашляє, чхає або знаходиться у безпосередньому контакті з пацієнтом або інфікованим об’єктом.

Це цікаво!/Прочитайте більше про біль у горлі!

Усі статті