Потрійна сила швидка дія. Налаштуй хворе горло.

Button
Вибачте, сайт може працювати некоректно у браузері Internet Explorer. Будь ласка використовуйте інші браузери: Google Chrome, Safari або Mozilla Firefox для зручної роботи з сайтом Septolete.ua Завантажити Google Chrome: https://www.google.com/intl/uk/chrome/

Як лікувати біль у горлі?

Найбільш поширеною причиною болю в горлі є віруси. В деяких легких випадках гострі респіраторні вірусні інфекції верхніх дихальних шляхів не потребують лікування. Велика кількість рідини, багата на вітаміни їжа, відпочинок та сон — ось головні домашні засоби для боротьби з інфекціями верхніх дихальних шляхів. Але все ж, біль та першіння в горлі — це ті неприємні симптоми, від яких хочеться позбутися якомога швидше. Часто першіння, свербіж та біль у горлі неабияк впливають на ковтання, голос та якість життя. Як вилікувати біль у горлі, щоб повернутися у звичну колію та дати горлу потрібну силу?

Методи лікування
Безрецептурні лікарські засоби

В продажу є багато різноманітних безрецептурних лікарських засобів. Усі вони мають різні властивості та діючі речовини. Одні препарати допомагають боротися з симптомами, в той час як інші — усувають причину інфекції. В ідеалі, слід обирати препарат, який знімає біль, зменшує запалення та бореться зі збудником інфекції — вірусами, бактеріями та грибками. Одним із таких лікарських засобів з потрійною дією проти болю в горлі є Септолете® Тотал. Він має усі згадані властивості та наявний у двох лікарських формах: у вигляді зручного спрея та льодяників із різними чудовими смаками 1. Ви можете обрати собі найбільш зручну форму .

Лікування антибіотиками

Антибіотики лікують інфекції, викликані бактеріями, такими як стрептококи. Вони не лікують вірусні інфекції — про це важливо пам’ятати. Найчастіше біль у горлі викликають віруси, навіть в 95% випадків серед дорослих і дітей. Антибіотики знищують бактерії або зупиняють їх розмноження та поширення. Їх використовують для лікування серйозних та небезпечних для життя інфекцій.

Не рекомендовано приймати антибіотики без рецепта лікаря.

Коли терапія антибіотиками виправдана? Наприклад, для лікування серйозних ускладнень, таких як пневмонія, бронхіт та ревматична лихоманка при тонзиліті, викликаному стрептококами групи А. Для того, щоб почати приймати антибіотик, призначений вашим лікарем, повинна бути причина —бактеріальне походження інфекції.

Чому антибіотики не є універсальними ліками проти болю в горлі?

Біль у горлі зазвичай викликають інфекції (у більшості випадків віруси, а не бактерії), можуть бути також і неінфекційні причини (наприклад, паління, холод/тепло…). Часте та непостійне застосування антибіотиків може викликати резистентність до них. Це означає, що бактерії стають стійкими до антибіотиків, і лікування таких хвороб як ангіна, яка має бактеріальне походження, в майбутньому може супроводжуватися складнощами. Також є докази, що деякі антибіотики місцевої дії в безрецептурних препаратах, призначених для лікування болю в горлі, можуть збільшити ризик розвитку бактеріальної резистентності.

Домашні засоби лікування

На додаток до медикаментозної терапії, для полегшення деяких неприємних симптомів можна також використовувати домашні засоби лікування.

  • Вам також потрібно зміцнити імунітет — вам слід більше відпочивати. Дотримання постійного режиму сну в значній мірі допомагає нашій імунній системі боротися з інфекціями.
  • Багата на вітаміни їжа також зміцнить вашу імунну систему.
  • Не паліть та не вживайте алкоголь.
  • Щоб зняти біль, пийте теплу рідину, яка пом’якшує біль у горлі, таку як теплий чай із медом (не гарячий!), суп або теплу воду.4
  • Підвищуйте вологість у кімнаті — сухе повітря може збільшити відчуття дискомфорту в горлі.
  • Не розмовляйте багато — нехай ваше горло відпочине, поки не пройде біль.

Це цікаво!/Прочитайте більше про біль у горлі!

Усі статті